Indeksi Foto Video Muzikë Humor Nyje/Links Wallpapers

Krahina
Dasma Shq.
Videoklipe
Adem.R. ilahi
Downloadime
Ora Shqiptare
Shqiptare
Kënga e mariesMustaf HoxhaFatime SokoliIlahi 1java Ora 1 Kreshniket e liris
Kënga e MrikesGryke LlapiGzim Nika Ilahi 2SkypeOra 2Uck video
Kenga e Ajshes6 Tetor 68Fatmire BreqaniIlahi 3MSN 6.2Ora 3Albanian dance
Isuf AgaMoj KosovëValle TropojeIlahi 4RealOneOra 4Valle tradicionale
Qorr Ilazi Koha satlive Koha në satelit Ilahi 5 Erblin Ujkani LdkPdkAak Skenderbeu
Shpend D. Shaqa Albaklipe O malet e shqiperis Ilahi 6 60 Alba klipe Humor Cima Fatmira Breqani

Film

- Skenderbeu
- Skenderbeu klip1
- Skenderbeu klip2
- Skenderbeu klip3


Free Cell Phones
Numri i vizitorve

Meny

- Indeksi
- Libri i vizitorve
- Libri i vizitorve
- Kontakto. Bahri UjkaniTestoni veten

- testi i dashuris
- provo refleksin
- Funkc.kuadratik
- konverto temperaturen
- Dita e lindjes


.::Statistika::.

Personalitete

- Luan Begetti
- Eliza Dushku
- Eliza video

Web design

- html editor
- html në java
- kode ngjyrash

wallpaper shqip

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Vendose www.lemza.com si faqe startuese


Google
Muzika sipas viteve
- HITET DHE ALBUMET E FUNDIT [PREMIER NE VEQHITE 2013]       
- DVD HUMORET [RISI 2013]       
- HITET DHE ALBUMET E FUNDIT [2012]       
- UNIKKATIL - ALBUMS [FULL QUALITY]       
- CHAT E RADIO SHQIP       
- FILMA ME TITRA SHQIP [RISI 2012]       
- RAP - HIP-HOP SHQIP [RISI 2012]       
- RAP - HIP-HOP SHQIP [RISI 2011]       
- RAP - HIP-HOP SHQIP [RISI 2010]       
- RAP - HIP-HOP SHQIP [RISI 2009]       
- HITE DHE ALBUME TE GJITHA KOHERAVE       
- KURANI SHQIP       
- HITET E VITIT (2011)       
- HITET E VITIT (2010)       
- HITET E VITIT (2009)       
- HITET E VITIT (2008)       
- HITET E VITIT (2007)       
- HITET E VITIT (2006)       
- HITET E VITIT (2005)       
- ROCK SHQIP       
- TALLAVA       
- VALLE DASMASH       
- VALLE DASMASH (KOLEKSION)       
- MUZIKA VALLE (RISI 2009)       
- MUZIKA LIVE       
- MUZIKA POPULLORE       
- SHOUND E KIQ       
- EUROVIZION TURKEY       
- HITE VAJTUESE PA KUFI       
- KENGE FOLKLORIKE       
- KENGE PATRIOTIKE       
- KOLEKSION PER MATURANT       
- MUZIKAT E VJETRA       
- ANIMACIONE PER TELE       
- FEJA ISLAME (RISI 2009)       
- MUZIK REMIX       
- MUZIKAT PARODIKE       
- MUZIKAT PER PAVARSI       
ikoonid       
mp3player       
Muzika HipHop sipas viteve


Google
  Webwww.lemza.comVideo humor

- Egjeli
- stupcat
- zyra 1
- humor e muzik
- Zeneli
- Qumili
- Qumili 2
- Leci e cima
- oda me gra
- Cim komandanti
- Zyra 2
- Zyra 3
- Koalicioni 1• Lemza.com Copyright ©2004 • Të gjitha drejtat e autorit • Bahri Ujkani •